Program stypendialny 2018/2019

Program Stypendialny

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania wniosków o stypendia za I semestr roku szkolnego 2018/19 w terminie do 15 lutego 2019r.

VIII edycja programu stypendialnego. Program skierowany jest do uczniów Szkoły Podstawowej im. Armii Krajowej w Pustelniku z klas IV – VIII i III gimnazjum. Uczeń może uzyskać stypendium naukowe lub stypendium sportowe, a nawet oba z nich. Szczegółowe warunki uzyskania stypendium znajdują się w regulaminie zamieszczonym poniżej.

Celem naszego Programu Stypendialnego jest umożliwienie stypendystom pogłębiania wiedzy i zwiększania ich motywacji do kontynuowania nauki na wysokim poziomie oraz rozwoju w dziedzinie sportowej. Cieszymy się, iż dzięki stypendiom uczniowie mogą rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania.

Dokumenty do pobrania:
Regulamin Programu Stypendialnego w roku szkolnym 2018/2019
Wniosek o stypendium

Archiwum:
Regulamin Programu Stypendialnego Równe Szanse obowiązujący w roku szkolnym 2011/12 i 2012/13
Regulamin Programu Stypendialnego Równe Szanse obowiązujący w roku szkolnym 2013/14, 2014/15 i 2015/16
Regulamin Programu Stypendialnego Równe Szanse obowiązujący w roku szkolnym 2016/17
Regulamin Programu Stypendialnego w roku szkolnym 2017/18

Program stypendialny 2017/2018

Program Stypendialny

Informujemy, że w ramach Programu Stypendialnego w roku szkolnym 2017/2018 stypendium naukowe przyznano 59 osobom (w I sem. – 23 stypendia, w II sem. – 36 stypendiów).

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz spełnianiu własnych marzeń.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom dzięki, którym możemy wspierać młodzież w ramach naszego Programu Stypendialnego.

Półkolonie 2017

« 1 z 13 »

Wykaz Darczyńców – Piknik Rodzinny 2017

Wykaz Darczyńców – Piknik Rodzinny 2017

  1. GMINA STANISŁAWÓW
  2. AGNIESZKA KOPACZ
  3. ALDO
  4. ANDRZEJ I GRZEGORZ ABRAMOWSCY
  5. ANDRZEJ KOWALCZYK
  6. ANETA I JACEK JASTRZĘBSCY
  7. ARTEK – ARTUR ŻOCHOWSKI
  8. ATIP – STACJA BENZYNOWA SULEJÓWEK
  9. AUTO SERWIS – LESZK KOMUDA
  10. BANK SPÓŁDZIELCZY STANISŁAWÓW
  11. BIURO UBEZPIECZEŃ KRYSPO – KRYSTYNA PODOŁOWSKA
  12. BRUNO TASSI
  13. BUY-MEDIA CYGÓW – JERZY KIEŚ
  14. CARREFOUR
  15. CENTRUM OŚRODEK ZDROWIA
  16. COCA-COLA – RAFAŁ WOJTYRA
  17. CUKIERNIA I LODZIARNIA BABECZKI – KATARZYNA PALUSZKIEWICZ I RENATA SZAR
  18. DOMATOR – DANUTA MARCZAK
  19. EUROBANK
  20. EWJAN – JAN PŁOCHOCKI
  21. FIRMA BUDOWLANA – JAN CZARNIECKI
  22. FIRMA KSJ – JAROSŁAW KOSESKI
  23. FREZVID – PRZEMYSŁAW PŁOCHOCKI
  24. G.S. ANDRZEJ GAŁĄZKA
  25. GLOBAL – ANDRZEJ I TERESA WIECZOREK
  26. GLOBI – ADAM MARCZAK
  27. GOSPODARSTWO ROLNE – RASZTAWICKI
  28. HANNA ROGALA
  29. HERBAPOL
  30. INTERNATIONAL PLASTIK
  31. JARCYK – USŁUGI PRZEWOZOWE
  32. JOLANTA I TOMASZ DOBOSIEWICZ
  33. JUTRZENKA
  34. KINGA I PAWEŁ KIELCZYK
  35. KRYSZTAŁOWY DWOREK – KRZYSZTOF I DANUTA PODSTAWKA
  36. KRZYSZTOF PYKAŁO
  37. Ks. PROBOSZ PARAFII św. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W PUSTELNIKU – DARIUSZ DĘBIŃSKI
  38. KWIACIARNIA – AGNIESZKA MROZIŃSKA
  39. LESZEK I ANNA SZCZERBIAK
  40. ŁUKASZ CAR – STEPIEŃ ŁUKASZ
  41. MAR&MAR MEBLE S.C.
  42. MARZENA ZGÓRKA
  43. MATERIAŁY BUDOWLANE ZDZISŁAW SIERHEJ
  44. MATH-RIDERS – EWA KOWALIK
  45. MAX MEAT
  46. MECH-TRANS – JAN JERZAK
  47. MIROSŁAW KIELCZYK
  48. MORENA METAL SP Z O.O.
  49. NEPTUN – S.C. AGD I RTV HURTOWNIA I SKLEP
  50. P.P.H – MARC – TH
  51. P.P.H KOTWICA A. GODLEWSKI
  52. PICAR BARBARA PISARCZYK I ŁUKASZ PISARCZYK
  53. PIEKARNIA GROMULSKA – DOBRE
  54. PIOTR I MARIOLA GRYZ
  55. PIOTR I RENATA MIELCARZ
  56. PLASTAN
  57. PMP – SERWIS S.C – PIOTR JERZAK, MICHAŁ JERZAK, PAWEŁ KUREK
  58. PRACE ZIEMNE – PAWEŁ ROZBICKI
  59. RAD-TRANS – RADOSŁAW JARZAK
  60. RENATA KAIM
  61. Salon Fryzjerski FANTAZJA – JOANNA POPŁAWSKA
  62. SALON URODY – ADAM MARCZAK
  63. SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY, MARIANNA GŁÓWKA
  64. SKLEP WIELOBRANŻOWY JANUSZ SIERHIEJ
  65. SŁAWOMIR BUCZEK
  66. SOKOŁÓW
  67. SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH – ANDRZEJ KALISZEWSKI
  68. SPRZĘT OGRODNICZO – LEŚNY – JAN LESIŃSKI
  69. STANISŁAW WIECZOREK
  70. STOMATOLOG – KATARZYNA KOWALSKA
  71. STOMATOLOG – MARTA PANEK – NIECKULA
  72. TAGO
  73. TCHIBO – KRZYSZTOF CHARNTA
  74. TECHCAR M. WITCZAK, T. ROSIK
  75. TRANSPORT I SPEDYCJA – SŁAWOMIR SZCZEPAŃSKI
  76. TROPIC
  77. TYNKMARK-DEK – MAREK ZAJĄC
  78. USŁUGI POGRZEBOWE – KAROL TĘŻYŃSKI
  79. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ WIECZOREK
  80. ZAJAZD POD DĘBEM
  81. ZAKŁAD FRYZJERSKI – ELŻBIETA GAŃKO
  82. ZAKŁAD FRYZJERSKO – KOSMETYCZNY IWONA PYTKOWSKA, AGNIESZKA KOSIŃSKA
  83. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBÓŻ I PIEKARSTWA INSTYTUTU BIOTECHNOLOGII PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO IM. PROF. WACŁAWA DĄBROWSKIEGO W WARSZAWIE
  84. ZBIGNIEW LESIŃSKI
  85. ZOFIA ROGALA
  86. ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE PRYWATNE PROMYCZEK – DOROTA ŚWIADEK
  87. ŻYWIEC ZDRÓJ – GRZEGORZ CHYŻY

Program stypendialny 2016/2017

Program Stypendialny Równe Szanse

Informujemy, że w ramach Programu Stypendialnego „Równe Szanse” w roku szkolnym 2016/2017 stypendium przyznano 9 uczniom.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz spełnianiu własnych marzeń.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom dzięki, którym możemy wspierać młodzież w ramach naszego Programu Stypendialnego.

Program Stypendialny „Równe Szanse” współfinansowany jest przez:

  • Fundusz Małgorzaty Szejnert w ramach programu Równe Szanse Fundacji Batorego
  • Gminę Stanisławów
  • Stowarzyszenie Wspieranie Rozwoju Dziecka.

rowneszanse batorego HERB