Półkolonie 2017

« 1 z 13 »

Wykaz Darczyńców – Piknik Rodzinny 2017

Wykaz Darczyńców – Piknik Rodzinny 2017

  1. GMINA STANISŁAWÓW
  2. AGNIESZKA KOPACZ
  3. ALDO
  4. ANDRZEJ I GRZEGORZ ABRAMOWSCY
  5. ANDRZEJ KOWALCZYK
  6. ANETA I JACEK JASTRZĘBSCY
  7. ARTEK – ARTUR ŻOCHOWSKI
  8. ATIP – STACJA BENZYNOWA SULEJÓWEK
  9. AUTO SERWIS – LESZK KOMUDA
  10. BANK SPÓŁDZIELCZY STANISŁAWÓW
  11. BIURO UBEZPIECZEŃ KRYSPO – KRYSTYNA PODOŁOWSKA
  12. BRUNO TASSI
  13. BUY-MEDIA CYGÓW – JERZY KIEŚ
  14. CARREFOUR
  15. CENTRUM OŚRODEK ZDROWIA
  16. COCA-COLA – RAFAŁ WOJTYRA
  17. CUKIERNIA I LODZIARNIA BABECZKI – KATARZYNA PALUSZKIEWICZ I RENATA SZAR
  18. DOMATOR – DANUTA MARCZAK
  19. EUROBANK
  20. EWJAN – JAN PŁOCHOCKI
  21. FIRMA BUDOWLANA – JAN CZARNIECKI
  22. FIRMA KSJ – JAROSŁAW KOSESKI
  23. FREZVID – PRZEMYSŁAW PŁOCHOCKI
  24. G.S. ANDRZEJ GAŁĄZKA
  25. GLOBAL – ANDRZEJ I TERESA WIECZOREK
  26. GLOBI – ADAM MARCZAK
  27. GOSPODARSTWO ROLNE – RASZTAWICKI
  28. HANNA ROGALA
  29. HERBAPOL
  30. INTERNATIONAL PLASTIK
  31. JARCYK – USŁUGI PRZEWOZOWE
  32. JOLANTA I TOMASZ DOBOSIEWICZ
  33. JUTRZENKA
  34. KINGA I PAWEŁ KIELCZYK
  35. KRYSZTAŁOWY DWOREK – KRZYSZTOF I DANUTA PODSTAWKA
  36. KRZYSZTOF PYKAŁO
  37. Ks. PROBOSZ PARAFII św. KATARZYNY ALEKSANDRYJSKIEJ W PUSTELNIKU – DARIUSZ DĘBIŃSKI
  38. KWIACIARNIA – AGNIESZKA MROZIŃSKA
  39. LESZEK I ANNA SZCZERBIAK
  40. ŁUKASZ CAR – STEPIEŃ ŁUKASZ
  41. MAR&MAR MEBLE S.C.
  42. MARZENA ZGÓRKA
  43. MATERIAŁY BUDOWLANE ZDZISŁAW SIERHEJ
  44. MATH-RIDERS – EWA KOWALIK
  45. MAX MEAT
  46. MECH-TRANS – JAN JERZAK
  47. MIROSŁAW KIELCZYK
  48. MORENA METAL SP Z O.O.
  49. NEPTUN – S.C. AGD I RTV HURTOWNIA I SKLEP
  50. P.P.H – MARC – TH
  51. P.P.H KOTWICA A. GODLEWSKI
  52. PICAR BARBARA PISARCZYK I ŁUKASZ PISARCZYK
  53. PIEKARNIA GROMULSKA – DOBRE
  54. PIOTR I MARIOLA GRYZ
  55. PIOTR I RENATA MIELCARZ
  56. PLASTAN
  57. PMP – SERWIS S.C – PIOTR JERZAK, MICHAŁ JERZAK, PAWEŁ KUREK
  58. PRACE ZIEMNE – PAWEŁ ROZBICKI
  59. RAD-TRANS – RADOSŁAW JARZAK
  60. RENATA KAIM
  61. Salon Fryzjerski FANTAZJA – JOANNA POPŁAWSKA
  62. SALON URODY – ADAM MARCZAK
  63. SKLEP SPOŻYWCZO – PRZEMYSŁOWY, MARIANNA GŁÓWKA
  64. SKLEP WIELOBRANŻOWY JANUSZ SIERHIEJ
  65. SŁAWOMIR BUCZEK
  66. SOKOŁÓW
  67. SPÓŁDZIELNIA KÓŁEK ROLNICZYCH – ANDRZEJ KALISZEWSKI
  68. SPRZĘT OGRODNICZO – LEŚNY – JAN LESIŃSKI
  69. STANISŁAW WIECZOREK
  70. STOMATOLOG – KATARZYNA KOWALSKA
  71. STOMATOLOG – MARTA PANEK – NIECKULA
  72. TAGO
  73. TCHIBO – KRZYSZTOF CHARNTA
  74. TECHCAR M. WITCZAK, T. ROSIK
  75. TRANSPORT I SPEDYCJA – SŁAWOMIR SZCZEPAŃSKI
  76. TROPIC
  77. TYNKMARK-DEK – MAREK ZAJĄC
  78. USŁUGI POGRZEBOWE – KAROL TĘŻYŃSKI
  79. USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE ANDRZEJ WIECZOREK
  80. ZAJAZD POD DĘBEM
  81. ZAKŁAD FRYZJERSKI – ELŻBIETA GAŃKO
  82. ZAKŁAD FRYZJERSKO – KOSMETYCZNY IWONA PYTKOWSKA, AGNIESZKA KOSIŃSKA
  83. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBÓŻ I PIEKARSTWA INSTYTUTU BIOTECHNOLOGII PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO IM. PROF. WACŁAWA DĄBROWSKIEGO W WARSZAWIE
  84. ZBIGNIEW LESIŃSKI
  85. ZOFIA ROGALA
  86. ŻŁOBEK I PRZEDSZKOLE PRYWATNE PROMYCZEK – DOROTA ŚWIADEK
  87. ŻYWIEC ZDRÓJ – GRZEGORZ CHYŻY

Program stypendialny 2016/2017

Program Stypendialny Równe Szanse

Informujemy, że w ramach Programu Stypendialnego „Równe Szanse” w roku szkolnym 2016/2017 stypendium przyznano 9 uczniom.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz spełnianiu własnych marzeń.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom dzięki, którym możemy wspierać młodzież w ramach naszego Programu Stypendialnego.

Program Stypendialny „Równe Szanse” współfinansowany jest przez:

  • Fundusz Małgorzaty Szejnert w ramach programu Równe Szanse Fundacji Batorego
  • Gminę Stanisławów
  • Stowarzyszenie Wspieranie Rozwoju Dziecka.

rowneszanse batorego HERB

Program stypendialny 2015/2016

Program Stypendialny Równe Szanse

Informujemy, że w ramach Programu Stypendialnego „Równe Szanse” w roku szkolnym 2015/2016 stypendium otrzymało 10 osób.

Zarząd Stowarzyszenia Wspieranie Rozwoju Dziecka zatwierdził decyzję Komisji Stypendialnej Programu Stypendialnego Równe Szanse o przyznaniu stypendiów następującym osobom:

  1. Bońska Łucja
  2. Filiks Julianna
  3. Kacprzyk Jakub Radosław
  4. Kowalska Izabela
  5. Książek Anna Diana
  6. Lipiak Dominika
  7. Piotrowska Aleksandra
  8. Sioch Justyna
  9. Wieczorek Zuzanna
  10. Zielińska Natalia

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz spełnianiu własnych marzeń.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom dzięki, którym możemy wspierać młodzież w ramach naszego Programu Stypendialnego.

Program Stypendialny „Równe Szanse” współfinansowany jest przez:

  • Fundusz Małgorzaty Szejnert w ramach programu Równe Szanse Fundacji Batorego
  • Gminę Stanisławów
  • Stowarzyszenie Wspieranie Rozwoju Dziecka.

rowneszanse batorego HERB

Półkolonie 2015

« 1 z 11 »

Program stypendialny 2014/2015

Program Stypendialny Równe Szanse

Zarząd Stowarzyszenia Wspieranie Rozwoju Dziecka informuje o rozszerzeniu Programu Stypendialnego Równe Szanse. W ramach programu o stypendium mogli ubiegać się uczniowie klas II i III szkół gimnazjalnych w Pustelniku i Stanisławowie oraz uczniowie,  którzy ukończyli wymienione gimnazja i w roku szkolnym 2014/2015 będą uczęszczać do I klas szkół ponadgimnazjalnych.
W roku szkolnym 2014/2015 stypendium otrzymało 9 uczniów:

  1. Justyna Sioch
  2. Kamil Pasik
  3. Anna Książek
  4. Zuzanna Wieczorek
  5. Dominika Lipiak
  6. Jakub Radosław Kacprzyk
  7. Karolina Bońska
  8. Marlena Rek
  9. Przemysław Matera

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej nauce oraz spełnianiu własnych marzeń.

Program stypendialny współfinansowany jest ze środków Funduszu Małgorzaty Szejnert w ramach programu Równe Szanse Fundacji im. Stefana Batorego.

Dziękujemy również Gminie Stanisławów oraz wszystkim tym, dzięki którym możemy wspierać młodzież w ramach naszego Programu Stypendialnego.

Równe Szanse Projekt wspierany przez Fundację im. Stefana Batorego